Премия Health, Wellness & Beauty Awards 2013: средства для снятия макияжа


20 февраля состоится церемония награждения победителей премии Health, Wellness & Beauty Awards 2013. Осталось совсем чуть чуть и мы узнаем, кто, по мнению покупателей сети Watsons, стал лучшим в своей категории. Сегодня хочу рассказать Вам о средствах для снятия макияжа, которые  я тестировала в рамках премии. Поскольку премия проводится в Укарине, и я задолжала Анечке makeubeauty пост на украинском языке, то рассказывать буду на рідній мові, яку я вважаю солов'їною.


1. Засіб для зняття макіяжу з очей Біокон "Основний догляд" 20 +Від виробника:
Знімає макіяж з області повік і навколо очей. Заспокоює шкіру, перешкоджає розвитку роздратування і почуття стягнутості.

Від мене:
Зручна туба( звична нам форма для кремів), відкривається легко. Приємний дизайн, ніжні кольори і одинока квітка роблять упаковку цікавою і привабливою.
Засіб має кремову текстуру, білого кольору, достатньо рідкий, що дозволяє без труднощів наносити його на ватний диск.

Для того, щоб зняти макіяж виробник радить обережними рухами протирати око, змінюючи диск до повного очищення. Мені такий спосіб не підійшов, адже постійні рухи, хоч і легкі все одно спричиняють попадання засобу в око, котре потім пече і червоніє. Можу запевнити, що сам по собі засіб не викликає неприємних відчуттів при попаданні. Але, коли я витираю макіяж, то косметичні декоративні засоби потрапляють у око, це  і спричиняє дискомфорт.

Для мене найкращим варіантом використання засобу від Біокон є такий:
Я наношу засіб на ватний диск товстим шаром, притуляю диск до ока, чекаю близько 20 секунд (даючи косметиці розчинитися) і легким рухом  знімаю. Потім ще один раз протираю око новим диском з демакіяжем. Якщо туш або підводка водостійкі, то потребується використання ще 1-2 дисків.

Загалом засіб для зняття макіяжу з очей Біокон "Основний догляд" 20 + досить ніжний, очищує делікатно і не забиває розчинені собою косметичні засоби у шкіру.

2. Засіб для зняття макіяжу з очей JOHNSON'S Daily Essentials для всіх типів шкіри


Від виробника:
Ніжний засіб для зняття макіяжу з очей для всіх типів шкіри. Засіб видаляє макіяж з очей, навіть водостійку туш. Офтальмологічні протестований, підходить для чутливої шкіри.

Від мене: 
Флакон зберіг властивий дизайн для продукції JOHNSON & JOHNSON, котра особисто у мене асоціюється з дитячою. І колір і форма нагадують дитячі шампуні, якими я купаю свою дитину. Тому це викликає двоякі відчуття на рівні зорового сприйняття: з одного боку здається, що те, що для дітей не може бути шкідливим, а з іншого – чи зможе засіб, як для дітей впоратися з дорослими проблемами зняття макіяжу =)

Засіб без запаху, рідкий, двофазний: одна рідина рожевого, інша бузкового кольору. Перед застосуванням треба ці дві рідини змішати, струхнувши баночку.

Перейду до найцікавішого - до процесу зняття косметики з очей та вій. Тут JOHNSON'S Daily Essentials мене здивував, він здатен за декілька рухів позбавити вії водостійкої туші, а з тінями, олівцями и підводками справляється на «Ура!».

Застосовую я його так:
Змочую ватний диск рідиною, притуляю до заплющеного ока, тримаю 5-10 секунд і рухом вниз стираю косметику з очей. Але не веду диском до щоки, а щойно він  пройшовся по віям роблю ніби підкручуючий рух у гору (так, як наче фарбую вії). Це дозволяє не розтирати косметику по обличчю і не травмувати вії.

Загалом можу сказати, що цей засіб мені сподобався, не подразнює шкіру, добре видаляє косметику. Після використання відчувається масляний наліт, але я вмиваюся завжди після зняття  макіяжу, тому мені це не заважає.

3. Ніжний лосьйон Nivea для зняття макіяжу з очейВід виробника:
Лосьйон збагачений провітаміном В5, знімає макіяж, доглядає за віями і ніжною шкірою довкола очей.

Від мене:
Лосьйон знаходиться  у досить зручному флаконі, який легко відкривається. На лицьовій стороні зображена пір’їнка, яка повідомляє, що засіб легкий та ніжний.  Окрім ніжності хочу відмітити економність у використанні, адже засобу потрібно зовсім небагато, щоб позбутися косметики на очах.

Після зняття макіяжу, очі зволожені, якщо не змивати, то шкіру не стягує, ніякої плівки не відчувається, єдине, що може бути дискомфортним  - липкі повіки. Я рекомендую вмиватися після очищення повік лосьйоном Nivea (я рекомендую це робити після буль-яких засобів=).


Знімаю макіяж лосьйоном Nivea я так:
Змочую диск лосьйоном, притуляю до заплющеного ока, потім, проводячи диском по повіках,  беру вії ватним диском з обох боків (зажимаю вії між двома половинками диску) і легенько, наче стягую туш з них. Тіні і олівці таким чином знімаються з одного-двох разів, а туш, навіть водотривка, не розмазується, а залишається на диску.  Але, все ж для водостійкої туші краще обирати відповідний засіб.

Лосьйон для зняття макіяжу  Nivea ніжний, як і заявлено виробником. З приводу догляду за віями, не впевнена, що він здатен замінити спеціалізовані засоби. Але для тих, хто не хоче щовечора мастити їх корисними рідинами, ніжний лосьйон Nivea – хороший варіант.

4. Засіб для зняття макіяжу з очей та губ L'OREAL


Від виробника:
Унікальна 2х-фазна формула, яка ефективно і м'яко видаляє макіяж, не залишаючи жирних слідів. Темний шар, збагачений пом'якшуючими маслами, ефективно знімає стійкий / водостійкий макіяж. Світлий шар - унікальна 2х-фазна формула, яка ефективно і м'яко видаляє макіяж, не залишаючи жирних слідів. 

Від мене:
Двофазна рідина для зняття макіяжу знаходиться у стильному прямокутному флаконі. Вже дивлячись на кольори у яких здійснене оформлення у мене вже виникає враження, що цей засіб забезпечить мені чистоту, свіжість та зволоження (блакитний, синій та білий у поєднанні завжди так на мене діють =)

Одразу обмовлюся, що якщо забути збовтати засіб, то макіяж видалиться теж непогано, але залишаться розводи і жирність. Рекомендую не забувати змішувати дві рідини, щоб не складати неправильне враження про засіб для зняття макіяжу з очей та губ L'OREAL. 
Серед протестованих мною засобів у рамках премії, саме цей є мої фаворитом, адже він видаляє макіяж швидко, делікатно і, що найпоказовіше – він єдиний (серед усього, що я колись пробувала) здатен зняти крупний шиммер. 


Зручно використовувати  засіб для зняття макіяжу з очей та губ L'OREAL так:
Змочити диск, притулити до шкіри, почекати декілька секунд, щоб косметика розчинилася і легким рухом зняти макіяж. Зазвичай мені вистачає одного диску для ока, щоб повністю зняти тіні, олівець та туш. З водостійким макіяжем трохи довше треба «боротися», але більше 3 дисків на одне око мені не потрібно.  В цілому відчуваються ефект догляду після використання засобу від L'OREAL протягом тижня. 

5. Засіб для зняття макіяжу Garnier Skin Naturals 2-в-1, Основний Догляд


Від виробника:
Містить заспокійливий рослинний екстракт та провітамін В5. Чудово очищує шкіру одним рухом завдяки ефективності очищаючих масел (голуба фаза) і свіжості тоніка (прозора фаза).

Від мене:
Дизайн флакону по-гран’єровськи викликає асоціацію зі свіжістю і природністю. Рідини змішується легко – довго трусити не треба. Зволожувати диск комфортно. Особисто для мене чималим плюсом є те, що Garnier Skin Naturals 2-в-1, Основний Догляд орієнтований на видалення макіяжу не лише з очей, а із усього обличчя. 

Я люблю знімати макіяж з усього обличчя і по суті завжди умиваюся після цього, але коли є де макіяж для всього обличчя, то засіб для вмивання вже можна підібрати доглядовий, а не очищаючий. Шкіра обличчя буде нам за це вдячна =) 

Масляниста фаза забезпечує швидке і ретельне очищення. Знімати макіяж можна легко протираючи обличчя, не чекаючи доки косметика розщепиться. Тональні засоби, помади, блиски і рум’яна знімаються значно легше за туші і підводки. Для демакіяжу очей потрібно 2-3 диски для повного очищення. 

Шкіра після Garnier Skin Naturals 2-в-1, Основний Догляд без маслянистого нальоту, м’яка і зволожена.

Якщо Вам треба зняти макіяж зі всього обличчя і Ви не маєте змоги потім вмитися водою, то цей засіб добре впорається з очищенням, котре не буду дискомфортним для шкіри. Для мене Garnier Skin Naturals 2-в-1, Основний Догляд став незамінним на роботі. Коли треба зняти ранковий макіяж, що зробити вечірній, а змоги заїхати додому немає я користуюся ним. 

Дівчата, а який засіб Ви вважаєте вартим звання "Найкращий"? 

0 коммент.