NAMES'UA modateka – найбільший простір української моди


Вчера мой друг из Харькова спросил, "где купить классную одежду?". Я настояла на том, чтоб он покупал только у украинских дизайнеров, т.к. это качественно и выгодно. Кода он спросил "Где?" я занялась поиском и наткнулась на NAMES'UA modateka - это что нереально классное =)
29 жовтня 2015 у ТРЦ «Проспект» відбулося головне fashion-відкриття цієї осені – почав роботу новий концептуальний універмаг українських брендів NAMES'UA modateka.

Універмаг інноваційного формату NAMES'UA modateka – це 1000 кв. м, заповнених одягом більш ніж 50-ти українських дизайнерів. Це актуальний для України fashion-простір, де одночасно реалізовано торгівельний та освітній аспекти, створено багатогранні можливості для спілкування гостей NAMES’UA зі світом української моди.

Захід з приводу офіційного відкриття відвідали представники популярних українських fashion-блогів та ЗМІ, дизайнери та власники представлених Торгівельних Марок, а також Ірина Данилевська – засновник та голова оргкомітету Ukrainian Fashion Week, людина, завдяки якій про українську моду знає весь світ. На відкритті Ірина виступила з промовою щодо значимості цієї події для українського fashion-світу. Стилісти NAMES’UA провели міні-показ образів, під час якого розповіли гостям про особливості розподілу асортименту модатеки по відділам (чоловічий, жіночий, одяг для дому та спорту, взуття та аксесуари) та ціновим сегментам (premium – лінії прет-а-порте, middle up, middle та mass-market). Вже наприкінці першого тижня в листопаді, клієнтам модатеки буде запропонована унікальна можливість безкоштовно отримати консультації по формуванню власного гардеробу від професійних стилістів. Саме в такому форматі і планується подальша робота універмагу. Консультанти простору допоможуть кожному відвідувачу підібрати найкращий образ для себе та відкрити нові грані його внутрішнього світу, тож запрошують усіх до NAMES'UA modateka для знайомства з перевагами одягу #MadeinUkraine. 

Modateka – унікальний, зовсім новий формат шопінгу для українського споживача, який дає можливість власноруч доторкнутись до дизайнерського світу, створювати свій індивідуальний стиль з модних товарів виключно від вітчизняних дизайнерів і виробників в одному, якісно організованому просторі. І тепер, з 29-го жовтня, двері універмагу офіційно відкриті для всіх, хто прагне підтримати українську fashion індустрію. 


На просторах NAMES’UA вже представлений одяг таких українських дизайнерів: a.TaN by Andre Tan, DOLCEDONNA, RITO, LUKIS, GASSE by Aina Gasse, Z-ZALEVSKIY, MARCHI, VOROZHBYT&ZEMSKOVA, NaiLu-na, ANASTASIIA IVANOVA, ANNA SUN, MILLER, NATASHA MILLER, SEASON, ViloNNa, FRIDAY, ANNA SOREL, ELENAIZOTOVA, COCOAPANI, MR 520, JENADIN, MANNER'A, CREATERRA, SEVEN MOUNTAINS, HUMAN DESIGN LAB, M.I.SH.A, 2FRIENDS, HELENA ROMANOVA, ЦЕХ 78, ROMANIKA STYLE, SMALIY, UBER LOVE, Dublon та ін. Серед них і виробники одягу, і аксесуарів – тож ваш образ буде довершеним та вишуканим.
 0 коммент.